Zgjedh Gjuhen
Kerko

BUNA1 - BUNA2

Hapi pare per te shkuar ne ç'do koncert muzikor Shqiptar,
Nese deshironi qe te jeni te informuar me shum per kete agjensi dhe per cdo koncert qe do organizoj dhe per me shum info ju lutem regjisrtrohuni.

Shikoni faqen tone ne Youtube


ARBEN MAZI

"KUSH TE MERZITET, TE FRESKOHET KETU TEK BUNA1"

 
Vizitat
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

We have: 2 guests, 7 bots online
Your IP: 54.205.175.144
 , 
Today: Apr 24, 2014
 9 visitatori online
Ora
Get Adobe Flash player
Kalendari
«  aprile 2014  »
lmmgvsd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Si ju duk koncerti "Best 10 North"

Si ju duk koncerti "Best 10 North"

Shum mir - 85.7%
Mir - 12.5%
Keq - 1.8%

Total votes: 56
The voting for this poll has ended on: 28 Feb 2014 - 06:59
KONCERTET E ORGANIZUARA